لوله بازکنی و تخلیه چاه دریاچه چیتگر

لوله بازکنی و تخلیه چاه دریاچه چیتگر
خدماتلوله بازکنی چیتگر
تضمینرفع 100% مشکل
ساعت کاریشبانه روزی بدون تعطیلی
قیمتتوافقی با کمترین قیمت

شرکت فراز سرویس یکی از شرکت‌هایی است که به صورت فعال خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را به مشتریان خود ارائه می‌کند. این شرکت همچنین خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی دریاچه چیتگر را به‌طور اختصاصی ارائه می‌دهد. دریاچه چیتگر یکی از مناطق شمال غرب تهران است. اگر محل زندگی شما در این منطقه قرار دارد و یا حتی نزدیک به آن است، در صورتی که به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه دریاچه چیتگر و محلات اطراف آن نیاز دارید، می‌توانید با شرکت فراز سرویس تماس بگیرید و از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوید. سرویس کارانی که در این شرکت فعالیت می‌کنند در کمترین زمان ممکن، خود را به شما می‌رسانند. 

انواع خدمات فراز سرویس در منطقه دریاچه چیتگر 

محله چیتگر در تهران یکی از مناطق جوان و نوساز در این استان است. محله دریاچه چیتگر از سمت شرق به گلستان غربی، از قسمت غرب به شهرک آتی‌شهر، از شمال به شهرک شهید باقری و از جنوب نیز به آزادشهر ختم می‌شود. بنابراین می‌توان گفت تعداد قابل توجهی چاه در این منطقه وجود دارد. چاه‌هایی که زمان زیادی از حفر آن‌ها نمی‌گذرد و ممکن است بسیاری از آن‌ها به دلیل مهندسی غلط یا هر عامل دیگری به تخلیه چاه و لایروبی نیاز داشته باشند.

از طرف دیگر بافت مسکونی این منطقه نیز نوساز می‌باشد و امکان اینکه مشکلات مرتبط با لوله‌کشی و فاضلاب‌ها در این مکان‌ها رخ دهد بالاست. در نتیجه در این محله نیاز به خدمات لوله بازکنی تا حد زیادی حس می‌شود.  خدمات شرکت فرازسرویس را در خصوص تخلیه چاه و لوله بازکنی می‌توان در ۴ دسته تقسیم کرد که به ترتیب زیر می‌باشند: 

 • رفع بوی بد فاضلاب دریاچه چیتگر
 • تشخیص ترکیدگی لوله دریاچه چیتگر
 • لایروبی و تخلیه چاه دریاچه چیتگر
 • لوله بازکنی دریاچه چیتگر

همانطور که در خصوص نیاز ساکنان منطقه دریاچه چیتگر به خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی بحث کردیم، شرکت فراز سرویس یکی از شعب خود در استان تهران را در این منطقه قرار داده ‌است. اگر در هر یک از خیابان‌های بوستان، سروستان، نارنجستان، پژوهش و… ساکن هستید، در هر ساعتی از شبانه روز حتی شلوغ‌ترین و پررفت و آمد‌ترین ساعات نیز می‌توانید با ما تماس بگیرید. سرویس کاران ما در زمان کوتاهی به محل اعلام شده از سوی شما خواهند رسید.

لوله بازکنی دریاچه چیتگر

چرا از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه چیتگر فراز سرویس استفاده کنیم؟

امکان دارد که با تبلیغات لوله بازکنی و تخلیه چاه دریاچه چیتگر در اطراف محل زندگی خود مواجه شده باشید. اما همانطور که آگاه هستید با توجه به اهمیتی که این موضوع دارد، به آسانی نباید به تبلیغاتی از این قبیل اعتماد کرد. در صورت وجود کوچک‌ترین مشکل در سیستم شبکه فاضلاب یک مجتمع، ممکن است به یک مشکل بحرانی تبدیل شود. به نحوی که حتی ممکن است ساختمان مذکور به یک محل غیرقابل سکونت تبدیل شود. بنابراین برای دریافت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه حتما به مراکز رسمی و معتبری که سرویس کاران ماهر دارند مراجعه کنید، تا با مشکلاتی از این قبیل رو به رو نشوید. 

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران

شعبه تخلیه چاه و لوله بازکنی واقع در دریاچه چیتگر در هفت روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده است تا به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کند. سرویس کارانی که در این شعبه فعالیت می‌کنند از بهترین افراد شرکت فراز سرویس هستند. علاوه‌بر به کارگیری افراد ماهر در این مجموعه، از امکانات و تجهیزات پیشرفته و کاملا به روز، جهت پیدا کردن عیوب، لایروبی، رفع گرفتگی لوله‌ها و در نهایت تخلیه چاه‌ها استفاده می‌گردد.

علاوه‌براین همه ما می‌دانیم که مشکلاتی مانند گرفتگی فاضلاب و لوله ها به طور ناگهانی اتفاق می‌افتند. در نتیجه موضوع مهم این است که خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه باید به صورت ۲۴ ساعته به شهروندان ارائه شود. موضوع دیگر این است که اهمیت رفع مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب در اسرع وقت در این است که باید از پخش بوی ناخوشایند و نامطبوع و ایجاد خسارت در محیط جلوگیری کرد. از این رو ما در شرکت فراز سرویس شعبه دریاچه چیتگر امکانی را فراهم کرده‌ایم که پس از اعلام نیاز به کمک مشتریان، سرویس کاران ما ظرف ۳۰ دقیقه در محل حضور یابند و به رفع مشکل پیش آمده بپردازند. 

در شرکت فراز سرویس یک تیم باتجربه، حرفه‌ای و متعهد فعالیت می‌کنند که با داشتن سال‌ها سابقه در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. هیچ نگرانی از جهت کثیف شدن محل در زمان انجام خدمات نداشته باشید؛ به این دلیل که سرویس کاران شرکت از مناسب ترین تجهیزات برای انجام کار استفاده می‌کنند‌. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در پایان مراحل انجام کار، محل کاملا تمیزی به شما تحویل داده شود. 

تخلیه چاه چیتگر

نکاتی در زمینه جلوگیری از گرفتگی لوله ‏های فاضلاب ساختمان‏‌ها

یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که در تاسیسات ساختمان‌ها اتفاق می‌افتد، گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. از این رو ساکنان ساختمان با مشکلاتی مانند جمع شدن آب، بوی بسیار متعفن و دیگر موارد روبه رو می‌شوند. تنها با رعایت چند نکته ساده می‌توانید از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.

اصلی ترین راه جهت پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب در حمام، توالت و آشپزخانه این است که از ورود مواد زائد نظیر پسماند مواد غذایی و دیگر موارد، به داخل فاضلاب جلوگیری کنیم. همچنین راه پیشگیری از گرفتگی فاضلاب‌ها در پشت بام نیز، جلوگیری از ورود پسماندهای تعمیر و سرویس کولر‌ها به درون آن‌هاست‌.

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه صادقیه

درصورتی که فاضلاب ساختمانی که در آن ساکن هستید، مکررا دچار گرفتگی می‌شود؛ علت آن می‌تواند مشکل در لوله‌کشی ساختمان باشد. اگر به این گرفتگی‌ها بی‌توجهی شود، می‌تواند عواقب و خسارت‌های جدی در پی داشته باشد. در این صورت حتما باید با کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت کنید تا مشکل موجود را بررسی کرده و آن را برطرف نمایند. 

لوله بازکنی شبانه روزی در چیتگر

لوله بازکنی و تخلیه چاه از جمله مشاغل خدماتی است که نیاز به‌دقت و تخصص فراوان دارد. بنابراین اگر در هر زمان نیاز به لوله بازکنی پیدا کردید، لازم است با تحقیقات و بررسی‌های لازم شرکتی را انتخاب کنید که از متخصصان مجرب و دستگاه‌های فوق پیشرفته برخوردار باشد. لوله بازکنی فراز سرویس با بهره‌مندی از بروزترین و جدیدترین دستگاه‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه توانسته نیاز مشتریان را در این زمینه به‌طور کامل برطرف کند و تنها با یک‌بار مراجعه در حداقل زمان ممکن خدمات خود را ارائه نماید.

بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله ها

بسیاری از افراد هنگام مواجهه با گرفتگی لوله با استفاده از روش‌های قدیمی و رایج همچون اسید لوله بازکنی، پودر لوله بازکنی و مایع لوله‌ بازکنی اقدام به برطرف نمودن گرفتگی می‌کنند. البته توجه داشته باشید که این روش‌ها گاهی اوقات اثرات مخربی را برای لوله‌های فاضلاب ساختمان به‌همراه دارد. بنابراین به‌منظور تسهیل و راحتی بیشتر و اطمینان خاطر لازم است برای رفع گرفتگی و تخلیه چاه به شرکت‌های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. مجموعه لوله بازکنی فراز سرویس دارای بهترین کادر در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی است که از بروزترین دستگاه‌های لوله بازکنی دنیا استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها از آسیب به لوله‌های فاضلاب جلوگیری کرده و به‌طور کامل گرفتگی لوله را رفع می‌کنند. توجه داشته باشید که افراد غیرمتخصصی که به‌صورت آزاد کار می‌کنند، ممکن است به لوله‌های ساختمان شما آسیب بزنند. بنابراین هنگام نیاز به لوله‌بازکن حتما به شرکت‌های معتبر در این زمینه همچون فراز سرویس مراجعه نمایید.

معرفی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه فراز سرویس

به‌منظور تسهیل کار شما عزیزان مجموعه لوله بازکنی فراز سرویس خدماتی را ارائه کرده که در ادامه برخی از آن‌ها را معرفی کرده‌ایم.

1.     فنر زنی لوله ها

هنگامی‌که لوله‌ها دچار گرفتگی شده باشند، می‌توان از فنرزن که یکی از کم‌هزینه‌ترین و بهترین روش‌های لوله بازکنی است استفاده نمود.

2.     باز کردن چاه فاضلاب

چاه‌های فاضلاب به‌خصوص چاه‌های جذبی با گذر زمان دچار گرفتگی می‌شوند. توجه داشته باشید که هنگام پر شدن چاه فاضلاب باید از خدمات لوله بازکنی استفاده نمایید؛ چراکه روش‌های خانگی پاسخ‌گوی گرفتگی چاه فاضلاب نبوده و نیاز به فنر زنی و دیگر تجهیزات مخصوص خواهید داشت.

3.     تشخیص ترکیدگی لوله ها

با توجه به اینکه تمام لوله‌های ساختمان عمر مشخصی دارند، در گذشت زمان ممکن است دچار ترکیدگی شوند. لوله‌هایی که به‌صورت توکار در ساختمان استفاده می‌شوند نیز در معرض ترکیدگی لوله قرار دارند؛ به‌ همین دلیل برای تشخیص ترکیدگی لوله ها باید از یک مجموعه لوله بازکنی و تخلیه چاه به‌منظور برطرف نمودن محل نشتی استفاده نمایید.

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه غرب تهران

سفارش لوله بازکنی و تخلیه چاه دریاچه چیتگر

در هر ساعت از شبانه روز که به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه نیاز داشتید، می‌توانید با شرکت فراز سرویس شعبه دریاچه چیتگر تماس بگیرید. برای برقراری ارتباط و ثبت سفارش شما این امکان را دارید که به صورت آنلاین و از طریق سایت یا از راه تماس تلفنی با ما ارتباط برقرار کنید. همکاران ما سفارش شما را ثبت کرده و تعرفه قیمت خدمات رسانی را به‌طور قطعی به اطلاع شما عزیزان می‌رسانند. باید بدانید که تمامی خدمات شرکت فراز سرویس بدون گرفتن انعام و یا هزینه‌های اضافی به مشتریان این شرکت ارائه می‌گردد.

در مورد تعیین تعرفه‌های خدمات ارائه شده نیز تلاش می‌کنیم تا حد امکان قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه، خدمات استاندارد و باکیفیت را به مشتریان گرامی در منطقه دریاچه چیتگر ارائه دهیم. پس از پایان کار و انجام خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به طور کامل، تست سلامت لوله‌های فاضلاب در حضور مشتری بلافاصله انجام می‌شود. دریافت هزینه خدمات ارائه شده در فراز سرویس نیز تنها در صورت رضایت کامل مشتری صورت می‌پذیرد. 

جمع‌ بندی 

مشکل گرفتگی در لوله‌های فاضلاب به دلیل جمع شدن مواد زائد و یا ایجاد رسوب در آن‌ها، از مشکلات شایعی است که در سیستم‌های آب و فاضلاب پیش می‌آید. برای رفع این مشکل به امکانات و تجهیزات مخصوص و همچنین افراد ماهری نیاز است، که تمام این شرایط در شرکت فراز سرویس فراهم گردیده است. اگر با چنین مشکلی رو به رو شدید، می‌توانید با برقراری تماس و یا ثبت سفارش به صورت آنلاین از خدمات شرکت ما بهره‌مند شوید. شرکت فراز سرویس در نقاط مختلف استان تهران شعبه دارد و به صورت ۲۴ ساعته آماده است تا به رفع مشکلات مشتریان خود بپردازد.

سوالات متداول:

 1. قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه دریاچه چیتگر چقدر است؟

  تعرفه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه دریاچه چیتگر فراز سرویس بعد از تشخیص مشکل از سوی کارشناسان به اطلاع مشتری می‌رسد. در همین راستا می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

 2. سرویس کار چه مدت بعد از ثبت سفارش لوله بازکنی و تخلیه چاه در دریاچه چیتگر به محل می‌رسد؟

  حتی در پر ترافیک‌ترین ساعات شبانه‌روز نیز سرویس‌کاران فراز سرویس حداکثر ظرف مدت زمان 30 دقیقه به محل شما می‌رسند.

 3. آیا لوله بازکنی و تخلیه چاه چیتگر با کثیف‌کاری همراه است؟

  سرویس‌کاران فراز سرویس بعد از اتمام کار محل را به صورت کاملا تمیز در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. بنابراین جای هیچ‌گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

8 thoughts on “لوله بازکنی و تخلیه چاه دریاچه چیتگر

 1. اکبر ابراهیمی گفته:

  سلام من بابت باز کردن لوله سرویس بهداشتی تماس گرفتم که خیلی هم مشکل داشت خیلی سریع اومدن ومشکل را حل کردن خیلی حرفه ای کار کردن ممنونم از فراز سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *