لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک

لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک
[ux_html]
خدماتلوله بازکنی دهکده المپیک
تضمینرفع 100% مشکل
ساعت کاریشبانه روزی بدون تعطیلی
قیمتتوافقی با کمترین قیمت
[/ux_html]

یکی از مشکلاتی که برای تمامی خانواده‏‌ها می‏‌تواند ترسناک باشد، گرفتگی لوله‏‌های فاضلاب است. امروزه گرفتگی فاضلاب در خانه‌‏های آپارتمانی، می‏‌تواند سبب کثیف شدن تمامی بخش‌های خانه شود. اما نیازی نیست نگران باشید؛ شما می‌‏توانید با برقراری تماس با مراکز معتبر همچون لوله بازکنی و تخلیه چاه فراز سرویس، مشکل گرفتگی لوله‌‏های فاضلاب منزل و پر شدن ظرفیت چاه فاضلاب منزل خود را در کمترین زمان ممکن برطرف سازید. در ادامه با ما همراه باشید تا با علت گرفتگی لوله‌‏های فاضلاب منزل و خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک بیشتر آشنا شوید.

بهترین مرکز لوله بازکنی و تخلیه چاه در دهکده المپیک

اگر اتفاقی روزی از خواب بیدار شوید و مشاهده کنید که مشکل گرفتگی لوله‏‌های فاضلاب سبب کثیف شدن منزل شما شده، ابتدا چه اقدامی انجام می‏‌دهید؟ در چنین مواقعی می‏‌بایست برای جلوگیری از خرابی و کثیفی بیشتر سریعا با مراکز لوله بازکنی‌‏ تماس حاصل نمایید.

 متاسفانه امروزه کمتر کسی است که در دفترچه تلفن خود شماره مراکز لوله بازکنی و تخلیه چاه را داشته باشد. اما پیشنهاد می‌‏شود بجای آن که به دنبال برچسب‌‏های تبلیغاتی لوله بازکنی و تخلیه چاه باشید، سریعا وارد وب سایت فراز سرویس شوید و درخواست خود را برای متخصصان ارسال نمایید تا آن‏‌ها در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر شوند.

لوله بازکنی دهکده المپیک

علت کیپ شدن لوله های فاضلاب منازل چیست؟

پیش از آن که به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک بپردازیم، می‌‏بایست بدانیم که علت کیپ شدن لوله‌‏های فاضلاب منازل چیست؟ متاسفانه در برخی از مواقع، ساکنین خانه به برخی از نکات ضروری در زمینه شست‌وشو توجهی نمی‌‏کنند و این امر سبب کیپ شدن و گرفتگی لوله‌‏های فاضلاب می‌‏گردد.از این رو، در چنین مواقعی می‌‏بایست فرصت را غنیمت شمارید و سریعا با مراکز لوله بازکنی معتبر تماس حاصل کنید.

 • ورود اشیاء کوچک از طریق دریچه فاضلاب سرویس بهداشتی

یکی از مهم‌ترین عواملی که سبب می‌‏شود شما مجبور شوید با دفتر لوله بازکنی و تخلیه فاضلاب دهکده المپیک تماس حاصل کنید، ورود اشیاء کوچک به لوله‌‏های فاضلاب می‌‏باشد. در برخی از موارد، بسیاری از افراد درپوش‌‏های فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام خود را به منظور خروج سریع تر آب، برمی‌‏دارند. این امر سبب می‌‏شود تا زباله‌‏های کوچک و بزرگ وارد لوله فاضلاب شوند و در قسمت‌‏های خمیده تجمع نمایند. از این رو، برای آن که با مشکل گرفتگی لوله‌‏های فاضلاب منزل خود مواجه نشوید، پیشنهاد می‌‏شود از درپوش‌‏های توری برای سرویس بهداشت و حمام خود استفاده نمایید.

 • ورودی چربی زیاد به درون لوله ‏ها

از دیگر عواملی که سبب می‌‏شود شما مجبور به درخواست کمک از دفتر لوله بازکنی و تخلیه فاضلاب دهکده المپیک شوید، ورود چربی‌‏های زیاد به درون لوله‏‌های فاضلاب می‌‏باشد. در برخی از مواقع، ساکنین خانه در هنگام شست‌‌و‌شو ظروف غذا‌خوری، توری سینک ظرفشویی را بر می‌‏دارند تا آب موجود درون سینک در مدت زمان کمتری تخلیه شود. این امر سرد شدن چربی‌‏های موجود در آب در لوله‌‏ها و در نتیجه گرفتگی آن‏ها می‌‏گردد. از این رو، برای جلوگیری از چنین مشکلی می‌‏بایست هر چند وقت یک بار مقداری آب جوش به همراه جوش شیرین در سینک ظرفشویی خود و لوله فاضلاب بریزید تا چربی‌‏ها از بین بروند.

مراحل لوله بازکنی دهکده المپیک

همان‌طور که در قسمت‌‏های قبل به آن اشاره شد، در برخی از مواقع به دلیل رعایت نکردن ساکنین منازل در زمان شست‌وشو، لوله‏‌های فاضلاب دچار گرفتگی می‌‏شوند.

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه سعادت آباد

 یکی از نشانه‌‏های گرفتگی خفیف لوله‏‌های فاضلاب، خروج آهسته آب از لوله ورودی فاضلاب می‌‏باشد. در چنین مواقعی اگر نسبت به این موضوع کم توجه باشید، ممکن است پس از مدت زمان کوتاهی شاهد بالا زدن لوله‌‏های فاضلاب و کثیف شدن منزل خود باشید. از این رو، می‌‏بایست پیش از آن که چنین مشکلی گریبان گیر شما شود، با دفتر لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک تماس حاصل نمایید تا متخصصان در کمترین زمان ممکن برای برطرف نمودن مشکل در محل شما حاضر شوند.

تخلیه چاه دهکده المپیک

 • بررسی محل گرفتگی لوله

در مرحله اول متخصصان لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک، محل گرفتگی لوله را بررسی می‏‌کنند. تمامی متخصصان این شرکت دارای دستگاه‏‌های لیزر و امواج به منظور کشف سریع محل گرفتگی لوله‏‌های فاضلاب می‌‏باشند تا بتوانند مدت زمان باز کردن لوله را کاهش دهند. لازم به ذکر است، اگر در چنین مواقعی دستگاه‌‏های امواج و لیزر به منظور کشف محل گرفتگی لوله وجود نداشته باشند، مدت زمان باز نمودن لوله‌‏های گرفته چندین برابر افزایش می‌‏یابد.

 • استفاده از دستگاه فنر برای رفع گرفتگی

در مرحله دوم، متخصصان لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک با استفاده از دستگاه‌‏های فنر اقدام به رد کردن گرفتگی لوله‏‌ها می‌‏نمایند. در این مرحله، متخصصان پس از کشف محل گرفتگی لوله سریعا دستگاه فنر که مجهز به یک فنر 5 متری می‌‏باشد، را درون لوله‌‏های فاضلاب قرار می‌‏دهد و آن را روشن می‌‏کند. پس از مدت زمان بسیار کوتاهی تمامی ضایعات و چربی‌‏های موجود در لوله‏‌ها به تکه‏‌های کوچک تقسیم می‌‏شوند و از مجرای خروجی گذر می‌‏کنند.

 لازم به ذکر است، اگر مدت زمان فنر زنی لوله‌‏ها بیش از حد طول بکشد، ممکن است لوله‏‌ها پس از مدتی دچار شکستگی شوند.

 • شستشو با اسید

در مرحله آخر، متخصصان مرکز لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک پس از فنر زنی لوله‏‌ها و حاصل نمودن اطمینان از پاک شدن تمامی لوله‌‏های فاضلاب، اقدام به شست‌وشو آن‌‏ها می‌‏نمایند. در چنین مرحله ای، اگر شست‌وشو لوله‏‌ها با اسید انجام نشود،‌ممکن است پس از مدتی چربی‌‏ها مجدد در لوله فاضلاب تجمع نمایند. به همین دلیل، متخصصان برای جلوگیری از چنین مشکلی، از هیدروکلریک اسید و اتانوییک اسید برای تمیز کردن و شست‌وشو لوله‏‌ها استفاده می‌‏نمایند. ناگفته نماند، به هیچ عنوان سعی نکنید بدون بازدید و بررسی افراد متخصص لوله‏‌های فاضلاب منزل خود را با اسید شست‌وشو دهید چرا که ممکن است آن‏‌ها پس از مدت زمان کوتاهی دچار آسیب شوند.

بیشتر بخوانید: بهترین محلول لوله بازکن قوی برای توالت و لوله فاضلاب چیست؟

نکاتی در زمینه جلوگیری از گرفتگی لوله ‏های فاضلاب ساختمان‏ ها

امروزه اکثر منازل به صورت آپارتمانی هستند و دارای سیستم لوله‌کشی فاضلاب پیچیده‌ای می‌باشند. این امر سبب شده تا محدودیت ساکنین برای شست‌وشو بیشتر شود. از این رو، می‏‌بایست در هنگام شست‌وشو البسه با دست، از درپوش‌‏های توری استفاده نمایید تا کرک و نخ‏‌های چسبنده لباس‌‏ها وارد لوله‏‌های فاضلاب نشوند. علاوه بر آن، پیشنهاد می‏‌شود در هنگام شست‌وشو ظروف چرب، از آب داغ استفاده نمایید تا بتوانید جلوی تجمع چربی‌‏ها را درون لوله فاضلاب سینک ظرفشویی را بگیرید. شما با رعایت چنین نکاتی می‌‏توانید طول عمر لوله‏‌های فاضلاب ساختمان خود را بالا ببرید و از گرفتگی آن‌‏ها جلوگیری نمایید.

لوله بازکنی شبانه روزی در دهکده المپیک

امروزه شرکت‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه در سراسر شهر خدمات خود را ارائه می‌کنند. یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌ها در زمینه لوله بازکنی، تشخیص ترکیدگی، تخلیه چاه و… مجموعه لوله بازکنی فراز سرویس است. اگر می‌خواهید با خدمات مجموعه فراز سرویس آشنا شوید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

آشنایی با روش‌ های لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در فراز سرویس

در مجموعه فراز سرویس از روش‌های مختلفی برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه استفاده می‌شود که در ادامه با هر یک از این موارد آشنا خواهید شد.

1.     فنر لوله ‌بازکن برقی

از جمله بهترین روش‌ها برای لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی برقی محسوب می‌شود که برای گرفتگی‌های شدید کاربرد دارد. این وسیله از یک موتور و فنر تشکیل شده‌ که فنر به سر موتور متصل می‌شود. با توجه به اینکه قطر و طول این وسیله باید متناسب با لوله باشد، فنر از انعطاف مناسبی برخوردار است و درون خمیدگی لوله به‌راحتی خم می‌شود.

2.     دستگاه تراکم هوا

گاهی اوقات به عللی همچون خاک و مواد مشابه لوله دچار گرفتگی می‌شود. برای استفاده از این دستگاه باید با تلمبه زدن، هوا را داخل محبوس نمود و سپس هوای داخل دستگاه به شکل فشرده درون لوله فاضلاب می‌شود و تمام گرفتگی‌های داخل آن را برطرف می‌کند.

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه غرب تهران

نحوه کارکرد دستگاه فنر لوله ‌بازکن

دستگاه فنر لوله‌ بازکنی از یک فنر و موتور الکتریکی تشکیل شده که با قدرت بالا توانایی رفع گرفتگی لوله‌ها را دارد. هنگام کار با این دستگاه متخصصین موتور دستگاه را روشن می‌کنند و فنر را داخل لوله می‌برند. سپس سر فنر به گرفتگی داخل لوله می‌رسد و با افزایش سرعت چرخش دستگاه و فشار بر گرفتگی‌ها، گرفتگی لوله برطرف می‌شود و لوله به‌طور کامل باز خواهد شد. پس‌ از پایان کار مقداری آب داخل لوله‌ها ریخته می‌شود تا گرفتگی های باز شده از چاه خارج شوند. توجه داشته باشید که برای گرفتگی‌های مختلف از سرفنر‌های متفاوتی نیز استفاده می‌شود. معمولا از سرفنرهای نوک‌پهن برای رفع گرفتگی‌های ناشی از مو و از سرفنرهای نوک‌تیز برای رفع گرفتگی‌های ناشی از خاک استفاده می‌کنند. سرویس کاران حرفه‌ای متناسب با تجربه خود از مناسب‌ترین سرفنر برای رفع گرفتگی استفاده می‌نمایند.

فنر لوله بازکنی برای چه گرفتگی‌ هایی مناسب است؟

یکی از بهترین دستگاه‌های لوله بازکنی فنر لوله بازکنی است که معمولا برای گرفتگی‌های شدید از آن استفاده می‌شود. گرفتگی کفشور پارکینگ، توالت ایرانی و فرنگی، کفشور حمام و سیفون توالت از جمله مواردی است که با استفاده از فنر لوله بازکن می‌توان آن‌ها را برطرف نمود. معمولا بیشترین کاربرد فنر لوله بازکنی در گرفتگی‌های توالت ایرانی و فرنگی است که با استفاده از این دستگاه به‌راحتی باز شده و گرفتگی سیفون آن‌ها برطرف می‌شود. روش‌های دیگری همچون محلول لوله‌بازکن و آب داغ نیز در کنار فنر لوله‌بازکن کاملا مفید و مناسب هستند.

متخصصان لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک از چه تجهیزاتی استفاده می ‏نماید؟

همان‌طور که در قسمت‌‏های قبل به آن اشاره شد، متخصصان لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک، دارای دستگاه‏‌های پیشرفته و مدرن استفاده می‌‏نمایند تا بتوانند محل گرفتگی لوله‏‌های فاضلاب را به بهترین شکل ممکن تشخیص دهند و گرفتگی آن‏ها را برطرف سازند. از پر استفاده ترین تجهیزات متخصصان لوله بازکنی‌ دهکده المپیک، می‌‏توان به لیزر و دستگاه پخش امواج برای یافتن توده‏‌های ضایعات در لوله‏‌ها، دستگاه فنر و دستگاه شست‌وشو دهنده لوله‏‌ها اشاره نمود.

ناگفته نماند که وجود چنین دستگاه‏‌هایی در این شرکت سبب شده تا متخصصان بتوانند مشکلات گرفتگی لوله‌ها را به بهترین شکل ممکن برطرف سازند.

کلام آخر

باز کردن لوله‌های فاضلاب نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد و اگر این کار اصولی و مناسب انجام نشود، ممکن است عواقب جبران‌ناپذیری داشته باشد.

اگر در شهر تهران یا کرج ساکن هستید و با مشکل گرفتگی لوله‏‌های فاضلاب مواجه هستید، نیازی نیست نگران باشید؛ کافی است تلفن همراه خود را بردارید و وارد وب‌سایت فراز سرویس شوید تا متخصصان لوله بازکنی و تخلیه چاه فراز سرویس در کمترین زمان ممکن در محل شما برای رفع مشکل حاضر شوند.

 سوالات متداول

 1. قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک چقدر است؟

  کارشناسان فراز سرویس پس از بررسی دقیق سفارش مشتریان، قیمت قطعی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را اعلام می‌کنند.

 2. فاصله زمانی بین ثبت سفارش و اعزام سرویس کار فراز سرویس به محل چقدر است؟

  حداکثر مدت زمانی که برای رسیدن سرویس کار در هر یک از محله‌های دهکده المپیک باید منتظر بمانید، 30 دقیقه است.

 3. آیا لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک با کثیف‌کاری همراه است؟

  پس از اتمام فرآیند لوله بازکنی و تخلیه چاه، محل کاملا تمیز می‌شود و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مقالات محبوب