لوله بازکنی و تخلیه چاه شهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه شهران
[ux_html]
خدماتلوله بازکنی شهران
تضمینرفع 100% مشکل
ساعت کاریشبانه روزی بدون تعطیلی
قیمتتوافقی با کمترین قیمت
[/ux_html]

گرفتگی لوله های فاضلاب یکی از مشکلات اصلی ساکنین مناطق تهران می باشد. اگر در منطقه شهران ساکن نیار به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه دارید، تنها کافی است با شرکت فراز سرویس تماس بگیرید و مشکل خود را در میان بگذارید تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل به وجود آمده اقدام شود.

فراز سرویس، بهترین مرکز لوله بازکنی و تخلیه چاه شهران

مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب مناطق مسکونی و غیرمسکونی از مهم ترین دغدغه های تمامی افراد است. در این صورت برای جلوگیری از ایجاد هرگونه خرابی و پخش بوی نامطبوع به محیط اطراف، باید با یک مرکز لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید.

اگر به دیوارهای خیابان ها توجه کنید تبلیغات بسیار در زمینه انجام خدمات لوله بازکنی مشاهده خواهید کرد، اما این نوع خدمات قابل اعتماد نیستند و تمامی شرکت ها نیز اعتبارلازم را ندارند. شرکت فرازسرویس دارای شعبه های مختلف در سطح تهران است تا بتواند در صورت ایجاد هرگونه مشکل در لوله های فاضلاب در اسرع وقت خود را به محل مورد نظر برساند و با استفاده از تجهیزات پیشرفته نسبت به رفع مشکلات اقدام کند.

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه دهکده المپیک

دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب چاه

گرفتگی لوله های فاضلاب چاه دارای دلایل بسیار زیادی است. از جمله دلایل گرفتگی لوله ها می توان به ورود هرگونه اشیا مختلف کوچک به درون لوله های فاضلاب سرویس بهداشتی از طریق دریچه آن، ورود چربی و مواد غذایی به درون لوله های آشپزخانه از طریق سینک ظرفشویی اشاره کرد.

لوله بازکنی شهران

برای جلوگیری از رخداد این اتفاق، از درپوش های فاضلاب برای سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید تا مانع از ورود هرگونه اشیا به درون لوله های فاضلاب شوند. برای بازشدن لوله های آشپزخانه و جلوگیری از گرفتن آن ها، آب جوش را همراه با جوش شیرین ترکیب کنید و سپس درون سینک ظرفشویی بریزید تا چربی های درون آن از بین بروند.

مراحل لوله بازکنی و تخلیه چاه شهران

از نشانه های گرفتگی لوله های فاضلاب می توان به خروج آرام و آهسته آب از لوله ورودی فاضلاب اشاره کرد. اگر در اسرع وقت نسبت به از بین بردن مشکل به وجود آمده اقدام نکنید، آب لوله های فاضلاب بالا زده و درنتیجه محیط اطراف را کثیف می کنند و بوی نامطبوعی در فضا پخش می شود. شرکت فرازسرویس با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین کادر و سرویس کاران، به آسانی و با استفاده از تجهیزات بروز و پیشرفته هرگونه گرفتگی را از بین می برد.

 • بررسی محل گرفتگی در لوله فاضلاب

بررسی محل گرفتگی در لوله فاضلاب از مراحل اولیه لوله بازکنی و تخلیه چاه است. این شرکت دارای دستگاه های لیزر پیشرفته ای است که می توانند در مدت زمان کوتاهی باعث باز شدن گرفتگی های لوله فاضلاب شوند.

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه دریاچه چیتگر

 • بهره گیری از دستگاه فنر

استفاده از دستگاه فنر در جهت بازکردن گرفتگی لوله ها مرحله دوم عملیات لوله بازکنی و تخلیه چاه شهران توسط شرکت فرازسرویس است. در این مرحله، سرویس کاران از یک فنر به طول پنج متر استفاده می کنند تا بتوانند لوله های فاضلاب را به راحتی باز کنند. پس از مدت کوتاهی خواهید دید که چربی های لوله ها به تکه های کوچک تر تقسیم شده اند و به راحتی از مجرای خروجی خارج می شوند.

 • شست و شو با اسید

شست و شو با اسید مرحله آخر بازکردن هرگونه گرفتگی در لوله های فاضلاب است. پس از انجام تمامی مراحل دیگر، با استفاده از اسید می توان تمامی پسماندهای دیگر را از بین برد. معمولا از اتانوییک اسید و هیدروکلریک اسید برای تمیز کردن هرگونه گرفتگی استفاده می شود.

تخلیه چاه شهران

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در شهران

امروزه بسیاری از منازل و ساختمان‌ها در لوله فاضلاب سینک ظرف‌شویی، حمام، پارکینگ، توالت و سرویس‌های بهداشتی دچار گرفتگی شده‌اند. به‌ همین دلیل افزایش این مشکلات باعث شده تا شرکت‌های خدمات لوله بازکنی در سراسر شهرها ایجاد شوند تا چنین مشکلاتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با هزینه پایین حل کنند. روش‌های متعددی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد که سرویس کاران هر مجموعه متناسب با بررسی‌های انجام گرفته یکی از این روش‌ها را انتخاب می‌کنند. مجموعه لوله بازکنی فراز سرویس خدمات خود را در سراسر شهر تهران از جمله شهران ارائه می‌کند. بنابراین اگر ساکن شهران هستید و دچار مشکل گرفتگی لوله فاضلاب شده‌اید، می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان مجموعه لوله بازکنی فراز سرویس از خدمات این مجموعه بهره بگیرید.

بیشتر بخوانید: بهترین روش های تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله ها در ساختمان

قیمت لوله بازکنی در شهران

هزینه لوله بازکنی به عوامل متعددی همچون قطر و اندازه لوله، نوع تجهیزات مورد استفاده و… وابسته است. گرفتگی لوله موجب سلب آسایش ساکنان ساختمان می‌شود؛ اما اطلاع از قیمت لوله بازکنی ازجمله مهم‌ترین دغدغه افرادی است که قصد استفاده از خدمات این مجموعه ها را دارند. با توجه به اینکه این شغل کاملا حساس بوده و باید گرفتگی لوله به‌طور کامل برطرف شود، پیشنهاد می‌کنیم از مجموعه‌های معتبر به‌منظور استفاده از خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی بهره بگیرید. مجموعه لوله بازکنی تخصصی فراز سرویس آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در سراسر شهر تهران است؛ بنابراین اگر به‌ دنبال مجموعه‌ای هستید که با قیمت مناسب و کیفیت بالا به رفع گرفتگی لوله بپردازد، می‌توانید با مجموعه فراز سرویس در ارتباط باشید. شرکت لوله بازکنی فراز سرویس کلیه خدمات لوله بازکنی را به‌صورت فوری، شبانه‌روزی و بدون تعطیلی انجام می‌دهد. این مجموعه با برخورداری از متخصصان مجرب انواع خدمات را با بهترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

نکات مهم در جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب

امروزه بسیاری از افراد در آپارتمان زندگی می کنند که دارای سیستم لوله کشی پیچیده ای می باشند. از این رو ساکنین برای تمیزکردن لوله ها با مشکلات بسیاری مواجه هستند. بهتر است برای جلوگیری از گرفتگی لوله ها، از درپوش های توری در سرویس بهداشتی استفاده کنید تا هیچ گونه اشیایی وارد لوله ها نشوند.

علاوه بر آن، بهتر است ظروف چرب را با آب داغ بشویید تا مانع از گرفتگی لوله ها شوید. با رعایت این نکات می توانید عمر لوله های فاضلاب را افزایش دهید و از گرفتگی آن جلوگیری نمایید.

در چه مواردی به لوله بازکنی نیاز داریم؟

علائم و مشخصات بارزی وجود دارد که نشان می‌دهد لوله چاه دچار گرفتگی شده و به لوله‌بازکن نیاز است. ازجمله این دلایل می‌توان به پیچیدن بوی بد در ساختمان، بالا زدن آب چاه، کند تخلیه شدن و گرفتگی کامل سینک ظرف‌شویی و روشویی اشاره نمود. این موارد همگی از مهم‌ترین نشانه‌های گرفتگی لوله چاه محسوب می‌شوند. بنابراین در صورت مواجهه با هریک از موارد گفته‌شده به‌منظور پیشگیری از آسیب‌های جبران‌ناپذیر لازم است که از طریق تماس با شرکت‌های لوله بازکنی آن‌ها را پیگیری کنید. مجموعه لوله بازکنی تخصصی فراز سرویس خدمات خود را به‌صورت فوری در سراسر شهر تهران ارائه می‌دهد تا سرویس کاران در کمترین زمان به محل موردنظر اعزام شوند. با توجه به اینکه گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است آسایش و زندگی عادی را دچار اختلال و مشکل کند، بنابراین اعزام سرویس‌کاران در حداقل زمان یکی از مزایا فراز سرویس به‌شمار می‌رود. تمام متخصصین و کارشناسان شرکت لوله بازکنی فراز سرویس از مهارت و تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند و کار را در حداقل زمان با بهترین کیفیت به اتمام می‌رسانند.

سخن پایانی

گرفتگی لوله ها و تخلیه چاه از عمده مشکلات افرادی است که در مناطق تهران زندگی می کنند. توجه به رفع مشکل به وجود آمده اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که در غیر این صورت، میزان خسارات وارده افزایش پیدا می کند. شرکت فرازسرویس از بهترین شرکت های ارائه کننده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شهران است که می تواند در مدت زمان بسیار کوتاه با بهره گیری از مجرب ترین سرویس کارها و بروز ترین دستگاه ها نسبت به رفع مشکل به وجود آمده اقدام کند.

سوالات متداول

 1. هزینه رفع گرفتگی لوله در شهران چقدر است؟

  هزینه رفع گرفتگی لوله های فاضلاب پس از ثبت سفارش به مشتری اعلام می شود.

 2. چه مدت طول می کشد تا سرویس کاران به محل مورد نظر برسند؟

  حداکثر سی دقیقه طول می کشد تا سرویسکاران شرکت فراز سرویس به محل برسند.

 3. آیا پس انجام انجام لوله بازکنی و تخلیه چاه محیط کثیف می شود؟

  خیر، پس از انجام عملیات، محیط تمیز شده و به صورت کاملا تمیز و مرتب به مشتری تحویل داده می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مقالات محبوب