لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد

لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد
خدماتلوله بازکنی جنت آباد
تضمینرفع 100% مشکل
ساعت کاریشبانه روزی بدون تعطیلی
قیمتتوافقی با کمترین قیمت

اگر در منطقه جنت آباد تهران به دنبال شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه معتبر هستید، فراز سرویس در خدمت شماست. جنت آباد در شمال غرب تهران به سه قسمت جنوبی، مرکزی و شمالی تقسیم می‌شود. شما عزیزان اگر ساکن هر یک از محله‌های جنت آباد از جمله میدان چهار باغ، بلوار لاله، خیابان شقایق، گلزار، چهار راه ایرانپارس و … هستید می‌توانید از خدمات فراز سرویس به صورت 24 ساعته استفاده کنید. خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد از سوی شرکت فراز سرویس با شعبه اختصاصی منطقه غرب تهران ارائه می‌شود. به همین دلیل خدمات فراز سرویس در سریع‌ترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه می‌شود. در هر ساعت از شبانه‌روز که نیاز به لوله بازکنی یا تخلیه چاه دارید، فقط کافیست که با فراز سرویس تماس بگیرید.

انواع خدمات فراز سرویس در منطقه جنت آباد

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد فراز سرویس را می‌توان در 4 گروه اصلی دسته‌بندی کرد که عبارت‌اند از:

 • لوله بازکنی جنت آباد
 • لایروبی و تخلیه چاه جنت آباد
 • تشخیص ترکیدگی لوله جنت آباد
 • رفع بوی بد فاضلاب جنت آباد

برخی از سرویس کاران ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی بدون تشخیص دقیق محل گرفتگی اقدام به رفع مسدودی آن می‌کنند. این در حالی است که قبل از هر چیز لازم است که محل دقیق گرفتگی لوله شناسایی شود. سپس باید اقدامات لازم برای رفع مسدودی آن انجام شود. حتی گاهی اوقات ممکن است که شاهد ترکیدگی در لوله‌های فاضلابی باشیم. این مشکل نیز گرفتاری‌های زیادی مانند پخش بوی نامطبوع در محیط ساختمان را به دنبال دارد. سرویس‌کاران فراز سرویس با استفاده دستگاه‌های پیشرفته محل دقیق نشتی لوله‌های فاضلاب را شناسایی کرده و نسبت به رفع مشکل اقدام می‌کنند.

همچنین نباید فراموش کنید که چاه‌های آب نیاز به لایروبی دارند. به مرور زمان در اثر تجمع رسوبات در دیواره چاه ظرفیت آن کاهش پیدا می‌کند. به همین دلیل باید با لایروبی و تخلیه چاه، آن را در وضعیت مناسب و قابل بهره‌برداری حفظ نمود. سرویس‌کاران فراز سرویس خدمات تخلیه چاه را با استفاده در تجهیزات بروز در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌کنند.

لوله بازکنی جنت آباد

چرا از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد استفاده کنیم؟

مشکلات مربوط به گرفتگی لوله‌های فاضلاب از جمله گرفتاری‌هایی است که امکان دارد در هر لحظه از شبانه‌روز برای یک ساختمان به وجود بیایند. از طرفی مشکلاتی از این دست چون ناگهانی رخ می‌دهند، افراد فرصت کافی برای پیدا کردن سرویس‌کار در اختیار ندارند. به همین دلیل ممکن است که به سراغ تبلیغات لوله بازکنی غیر معتبر که معمولا روی دیوارها نصب می‌شوند، بروند. ما در فراز سرویس این چالش مهم را به خوبی درک کردیم. به همین دلیل برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه جنت آباد تهران انجام داده‌ایم.

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه صادقیه

یک شعبه اختصاصی فراز سرویس در محدود غرب تهران به صورت تمام وقت بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات شهروندان عزیز است. از هر محله‌ای در جنت آباد با فراز سرویس تماس بگیرید، حتی در شلوغ‌ترین ساعات شبانه‌روز نیز ظرف مدت زمان کمتر از 30 دقیقه سرویس‌کاران فراز سرویس به محل شما خواهند رسید. به همین دلیل هیچ‌گونه نگرانی از بابت دریافت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد نخواهید داشت.

یکی دیگر از دغدغه‌های مشتریان در خصوص دریافت خدمات لوله بازکنی، کثیف شدن محل گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. موضوعی که به دلیل بالا زدن محتویات درون فاضلاب رخ می‌دهد. به علاوه اینکه باعث پخش شدن بوی نامطبوع در محل می‌شود. سرویس‌کاران فراز سرویس از بهترین تجهیزات لوله بازکنی برای ارائه خدمات استفاده می‌کنند. به همین دلیل تضمین می‌کنیم که در پایان فرآیند لوله بازکنی محل به صورت کاملا تمیز در اختیار شما قرار بگیرد.

لوله بازکنی جنت آباد شبانه روزی

لوله بازکنی تخصصی در جنت آباد

گرفتگی لوله و بالا زدن چاه فاضلاب یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که باعث آلودگی، کثیفی محل و استشمام بوی بد می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که چنین مشکلاتی زندگی و کار را مختل کرده و آسایش را برهم می‌زند. اگر شما نیز با مشکل گرفتگی لوله مواجه شده‌اید و در منطقه جنت آباد ساکن هستید، می‌توانید از خدمات مجموعه تخصصی لوله بازکنی فراز سرویس استفاده کنید. تیم لوله بازکنی این شرکت در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما می‌رسانند و مشکل شما رفع می‌کنند.

آشنایی با روش ‌های لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

به‌طورکلی روش‌های متفاوتی برای رفع گرفتگی لوله‌های حمام، دست‌شویی و… وجود دارد. متخصصان مجموعه لوله بازکنی فراز سرویس نیز با بررسی‌های لازم ابتدا روش مناسب برای برطرف نمودن گرفتگی لوله را انتخاب و با استفاده از دستگاه‌های نوین و به‌روز این مجموعه نسبت‌ به رفع گرفتگی اقدام می‌کنند. در ادامه متداول‌ترین و بهترین روش‌های مختلف برای لوله بازکنی را بررسی خواهیم کرد.

·        لوله بازکنی با فنر برقی

معمولا سرویس کاران از فنر لوله بازکنی به‌منظور رفع گرفتگی‌های شدید در حمام، آشپزخانه، توالت، پشت‌بام و..‌ استفاده می‌کنند. این وسیله از فنر سه‌نظام و موتور تشکیل شده و به دستگاه لوله بازکنی متصل می‌شود. همچنین دستگاه فنر برقی انعطاف لازم برای حرکت درون لوله‌های خمیده را دارد. روش کار این دستگاه به این صورت است که با وصل شدن فنر به سر سه نظام دریل آن را درون لوله موردنظر فرو برده و سپس باید موتور را روشن نمود. به‌ این‌ ترتیب فنر شروع به چرخیدن می‌کند و با فشردن فنر به درون لوله گرفتگی لوله برطرف می‌شود. هنگامی‌ که فنر وارد لوله می‌شود و به قسمت گرفتگی لوله می‌رسد، خاک، مواد جامد و سخت و هرچیزی که باعث گرفتگی لوله شده‌ است را به سمت چاه هدایت کرده و به‌ این‌ ترتیب لوله باز می‌شود.

بیشتر بخوانید: دستگاه فنر لوله بازکنی چطور گرفتگی لوله را باز می کند؟

·        لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا

گاهی اوقات به دلیل انباشته شدن خاک و مواد این‌چنینی لوله دچار گرفتگی می‌شود. در چنین مواقعی از دستگاه تراکم هوا برای لوله بازکنی استفاده می‌شود. سرویس کاران با استفاده از تلمبه زدن هوا را داخل دستگاه حبس کرده و با قرار دادن آن بر روی دهانه لوله و کشیدن اهرم هوای محبوس شده درون دستگاه، وارد لوله می‌شود. به‌ این‌ ترتیب گرفتگی‌های داخل لوله به سمت چاه حرکت کرده و گرفتگی برطرف می‌شود.

·        لوله بازکنی با تلمبه دستی

اگر انسداد و گرفتگی لوله جزئی باشد، برای رفع گرفتگی آشپزخانه و سینک ظرف‌شویی می‌توانید از تلمبه دستی استفاده کنید. برای استفاده از این وسیله باید آن را روی دهانه چاه قرار داده و شروع به تلمبه زدن کنید. با استفاده از این وسیله هوا با فشار به داخل لوله منتقل شده و اشیایی که منجر به گرفتگی شده‌اند به حرکت درمی‌آیند؛ به‌این‌ترتیب گرفتگی لوله برطرف می‌شود.

·        لوله بازکنی با مواد شیمیایی

معمولا از مواد شیمیایی به‌منظور رفع گرفتگی و رفع بوی بد فاضلاب استفاده می‌کنند. بنابراین اگر لوله فاضلاب دچار گرفتگی یا بوی بد شد، می‌توانید از مواد شیمیایی برای بازکردن لوله استفاده کنید. گاهی اوقات ممکن است در اثر استفاده نادرست از مواد شیمیایی خسارات جبران‌ناپذیری به بار آید و اتصالات لوله از بین بروند؛ بنابراین توصیه می‌شود از این مواد به‌منظور رفع گرفتگی‌های جزئی استفاده کنید و برای باز نمودن چاه فاضلاب حمام و دست‌شویی و با متخصصان شرکت لوله بازکنی فراز سرویس ارتباط برقرار نمایید‌.

 تخلیه چاه جنت آباد

سفارش لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد

در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید سفارش لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد را به صورت تلفنی یا آنلاین در فراز سرویس ثبت کنید. همان طور که اشاره کردیم در عرض چند دقیقه (کمتر از نیم ساعت) در محل شما حضور خواهیم یافت. عیب یابی لوله‌های فاضلاب با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام می‌شود. سپس عملیات لوله‌بارکنی و تخلیه چاه از سوی سرویس‌کاران ماهر و باتجربه انجام می‌شود.

تعرفه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد شرکت فراز سرویس با قیمت مقرون به صرفه و پس از تشخیص دقیق مشکلات به اطلاع شما می‌رسد. با استفاده از خدمات فراز سرویس نیازی به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافی در قالب انعام، ایاب و ذهاب و … نیست و دستمزد به صورت قطعی تعیین و به اطلاع مشتریان می‌رسد.

در پایان ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، با انجام آزمایش سلامت لوله فاضلاب و چاه در حضور مشتری ارزیابی می‌شود. دریافت هرگونه وجهی در فراز سرویس نیز منوط به رضایت کامل مشتریان پس از پایان کار است. فراز سرویس در کنار تمام شهروندان تهرانی ساکن محله‌های مختلف جنت آباد است.

 سوالات متداول

 1. قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد چقدر است؟

  تعرفه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد فراز سرویس بعد از تشخیص مشکل از سوی کارشناسان به اطلاع مشتری می‌رسد. در همین راستا می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

 2. سرویس کار چه مدت بعد از ثبت سفارش لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد به محل می‌رسد؟

  حتی در پر ترافیک‌ترین ساعات شبانه‌روز نیز سرویس‌کاران فراز سرویس حداکثر ظرف مدت زمان 30 دقیقه به محل شما می‌رسند.

 3. آیا لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد با کثیف‌کاری همراه است؟

  سرویس‌کاران فراز سرویس بعد از اتمام کار محل را به صورت کاملا تمیز در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. بنابراین جای هیچ‌گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *