لوله بازکنی و تخلیه چاه رسالت

لوله بازکنی و تخلیه چاه رسالت
خدماتلوله بازکنی رسالت
تضمینرفع 100% مشکل
ساعت کاریشبانه روزی بدون تعطیلی
قیمتتوافقی با کمترین قیمت

گرفتگی لوله یک مشکل رایج است که ممکن است در هر خانه‌ای پیش بیاید. برای برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب روش‌های مختلفی وجود دارد که بستگی به علت گرفتگی دارد. بعضی اوقات این گرفتگی سطحی بوده و با اقدامات اولیه مانند استفاده از چاه بازکن دستی، استفاده از مواد شیمیایی، آب جوش، لوله شور و …  قابل حل است اما گاهی به دلیل پیچیدگی گرفتگی لوله و یا همچنین پیشگیری از آسیب رساندن بیشتر و تحمیل هزینه بیشتر بهتر است به سراغ شرکت‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه رفت تا با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته این کار را برایمان انجام دهند. در این به دلایل شایع گرفتگی توالت فرنگی و روش‌های جلوگیری از آن پرداختیم. در ادامه لوله بازکنی و تخلیه چاه رسالت و انواع خدماتی که ارائه می‎‌دهد را معرفی کردیم.

آیا فراز سرویس در محله رسالت تهران هم دارای شعبه است؟

رسالت محله‌ای در شرق تهران، پایتخت ایران‌ است. بزرگراه رسالت این محدوده را به سیدخندان در شمال بخش مرکزی تهران و در ادامه به بخش‌های غربی این کلان‌شهر متصل می‌کند. خیابان رسالت از خیابان دماوند شروع می‌شود و با عبور از روی بزرگراه امام علی و بزرگراه صیاد شیرازی و تقاطع با خیابان مجیدیه به پل سیدخندان منتهی می‌گردد. خیابان سهروردی و شریعتی را نیز قطع کرده و به تونل رسالت منتهی میشود. این تونل که قبلا میدان آفریقا نامیده می‌شد. یکی از خروجی‌های مصلی بزرگ پایتخت در این خیابان قرار دارد. ازجمله ویژگی‌های این خیابان منتهی شدن به خیابان دماوند و جاده آبعلی است.

شرکت فراز سرویس دارای یک شعبه اختصاصی در بخش شرقی تهران است که در صورت نیاز شهروندان می‌تواند خدمات لوله بازکنی شرق تهران را به شهروندان عزیر در این محدوده در کمترین زمان ممکن ارائه دهد.

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه نارمک

انواع خدمات لوله بازکنی فراز سرویس در رسالت

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه رسالت فراز سرویس را می‌توان در 4 گروه اصلی طبقه‌بندی کرد:

 • لوله بازکنی رسالت
 • لایروبی و تخلیه چاه رسالت
 • تشخیص ترکیدگی لوله رسالت
 • رفع بوی بد فاضلاب رسالت

لوله بازکنی رسالت

علت گرفتگی توالت فرنگی در منازل

گرفتگی توالت فرنگی می‌تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد، که اغلب به دلیل سهل انگاری افراد روی می‌دهد. انداختن دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، صابون، پارچه، مو یا اشیاء دیگر در چاه توالت یا عدم تخلیه مناسب مدفوع رایج‌ترین دلایل گرفتگی لوله توالت است.  برای برطرف کردن گرفتگی توالت فرنگی روش‌های مختلفی وجود دارد که بستگی به علت گرفتگی دارد.

روش‌های برطرف کردن گرفتگی توالت فرنگی

 • استفاده از تلمبه لوله بازکن

 این روش برای گرفتگی‌های ناشی از مدفوع، دستمال کاغذی، صابون و اشیاء کوچک مناسب است. ابتدا آب را از درون چاه توالت فرنگی تخلیه کرده و سپس شروع به پمپ زدن کنید، فشار حاصل از پمپ زدن باعث می‌شود که موادی که در لوله فاضلاب گیر کرده‌اند به جلو رانده شود و مسیر عبور آب باز شده گرفتگی آن را برطرف می‌کند.

 • ریختن آب گرم در توالت

این روش برای گرفتگی‌های ناشی از چربی، صابون و رسوبات مناسب است. آب گرم باعث می‌شود که این مواد حل شده و لوله فاضلاب را پاک کند. برای این روش، چند لیتر آب را تا جوش آورده و سپس به آرامی در توالت فرنگی ریخته و چند دقیقه صبر کنید. سپس سیفون را بکشید تا ببینید آب خروجی دارد یا نه.

 

 • ساختن محلول‌های لوله بازکن خانگی

 این روش برای گرفتگی‌های ناشی از صابون، رسوبات و جرم مناسب است. برای این روش، محلول‌های مختلفی مانند سود خوراک، سرکه و جوش شیرین، سود خوراک و نمک، سود خوراک و آب ژاول، سود خوراک و آب لیمو و … را می‌توانید درست کنید و در توالت فرنگی بریزید. این محلول‌ها باعث می‌شود که صابون، رسوبات و جرم حل شده و لوله فاضلاب را پاک کند.

 • استفاده از سلفون یا چسب نوار

این روش برای گرفتگی‌های ناشی از مدفوع، دستمال کاغذی و اشیاء مناسب است. می‌توانید با استفاده از سلفون یا چسب نواری گرفتگی توالت فرنگی را برطرف کنید. روش این کار به این صورت است که باید سطح کاسه توالت را با سلفون یا چسب نواری به خوبی بپوشانید و سپس با دست یا پا روی آن فشار دهید تا هوای محبوس در زیر سلفون یا چسب نواری، آب موجود در توالت را به پایین هل دهد و موجب باز شدن مسیر لوله فاضلاب شود.

 • باز کردن درپوش مخزن سیفون و بررسی وضعیت زنجیر، اهرم و فلاپر

بیشتر بخوانید: بهترین روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب + 6 روش تضمینی

چه کارهایی برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب منزل می‌توانیم انجام دهیم؟

برای پیشگیری از گرفتگی توالت فرنگی، باید چند نکته زیر رعایت شود.

 • از انداختن اشیا غیر قابل تجزیه مثل دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، صابون، پارچه و غیره در توالت خودداری کنید. این اشیا ممکن است باعث بسته شدن لوله فاضلاب شوند و گرفتگی شدید ایجاد کنند.
 • از مقدار زیادی مدفوع در یک بار استفاده از توالت جلوگیری کنید. ممکن است مدفوع حجم زیادی را در لوله فاضلاب اشغال کند و جریان آب را مختل کند.
 • از ریختن چربی، روغن، موم و مواد چسبنده دیگر در توالت خودداری کنید. این مواد ممکن است با سرما سفت شوند و لوله فاضلاب را ببندند.
 • به صورت دوره‌ای لوله فاضلاب توالت را با آب گرم، سرکه، جوش شیرین و یا محلول لوله بازکن قوی شستشو دهید. این کار می‌تواند به حل کردن رسوبات و جلوگیری از گرفتگی توالت کمک کند.

در صورتیکه گرفتگی توالت فرنگی سطحی نباشد با روش‌های رایج و خانگی امکان برطرف کردن مشکل وجود ندارد و لازم است با شرکت‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید تا فرد متخصص این کار را برای شما انجام دهد. لوله بازکنی و تخلیه چاه رسالت با ارائه خدمات متنوع و به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

تخلیه چاه رسالت

چرا از خدمات لوله بازکنی فراز سرویس استفاده کنیم؟

 • شرکت فراز سرویس شرق تهران به صورت 24 ساعت شبانه روز در خدمت شهروندان عزیز تهرانی است
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی رسالت از به روزترین تجهیزات و امکانات برای تخلیه چاه، لایروبی یا گرفتگی فاضلاب استفاده می‌کنند.
 • سرویس کاران فراز سرویس بسیار ماهر و حرفه‌ای عمل می‌کنند و پس از پایان کار، محل را تمیز تحویل مشتری می‌دهند.
 • تعرفه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه رسالت شرکت فراز سرویس با قیمتی مقرون به صرفه و پس از تشخیص دقیق مشکلات به مشتری اطلاع داده می‌شود و نیازی به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافی در قالب انعام، ایاب و ذهاب و … نیست.
 • در ازای ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به مشتری ضمانت داده می‌شود.

خدمات ما: لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس

چگونه از خدمات فراز سرویس در رسالت استفاده کنیم؟

هر زمان که نیاز به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در محله رسالت داشتید، فقط کافیست با فراز سرویس تماس بگیرید. برای ثبت سفارش می‌توانید به صورت آنلاین از طریق سایت یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید. همکاران ما پس از ثبت سفارش شما، تعرفه قیمت خدمات را به صورت قطعی به اطلاعتان می‌رسانند. باید به این نکته اشاره کنیم که خدمات فراز سرویس بدون دریافت هیچ‌گونه انعام و هزینه اضافی پس از اتمام کار به مشتریان ارائه می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *